Dachówka ceramiczna BRAAS

braas logo

Firma Monier to znany na całym świecie lider w produkcji kompletnych systemów dachowych. Grupa Monier, do której należy Monier Braas Sp. z o.o. sprzedaje swoje produkty w ponad 40 krajach i jest synonimem najwyższej jakości dla swoich klientów.

Dotychczas firma Monier Braas Sp. z o.o. miała w swoim portfolio dwie renomowane marki: Braas, która znana jest z dachówek betonowych i kompletnych rozwiązań dachowych oraz markę RuppCeramika, która oferowała swoim klientom dachówki ceramiczne w imponującej palecie kolorów i kształtów – od tradycyjnych po nowoczesne i niebanalne.

Stawiając na rozwój i chcąc jeszcze lepiej spełnić oczekiwania Klientów, od stycznia 2012 marki Braas i RuppCeramika zostały połaczone i tym samym cała oferta jest dostępna pod jedną marką Braas.

Nasi Klienci znajdą w naszej ofercie całościowe rozwiązania dachowe: elementy kształtowe dopasowane do konkretnych modeli, zestawy produktów służące do prawidłowego wykończenia dachu od folii wstępnego krycia, poprzez akcesoria dachowe, systemy rynnowe, po nowoczesne systemy solarne. W efekcie nasi Klienci otrzymują zintegrowane systemy dachowe najwyższej jakości nie tylko wizualnie, ale przede wszystkim technologicznie.

Dostępne rodzaje dachówek ceramicznych

   Dachówka ceramiczna braas amber    Dachówka ceramiczna braas rubin dziewięć v
Dachówka ceramiczna Amber 12V Dachówka ceramiczna Rubin 9V
   Dachówka ceramiczna braas rubin jedenaście v(k)    Dachówka ceramiczna braas rubin trzynaście v
Dachówka ceramiczna Rubin 11V(K) Dachówka ceramiczna Rubin 13V
   Dachówka ceramiczna braas granat trzynaście v    Dachówka ceramiczna braas turmalin
Dachówka ceramiczna Granat 13V Dachówka ceramiczna Turmalin
   Dachówka ceramiczna braas opal
Dachówka ceramiczna Opal
Strona główna Oferta Znajdź placówkę Kontakt