Dachówka betonowa BRAAS

Braas logo

Firma Monier to znany na całym świecie lider w produkcji kompletnych systemów dachowych. Grupa Monier, do której należy Monier Braas Sp. z o.o. sprzedaje swoje produkty w ponad 40 krajach i jest synonimem najwyższej jakości dla swoich klientów.

Dotychczas firma Monier Braas Sp. z o.o. miała w swoim portfolio dwie renomowane marki: Braas, która znana jest z dachówek betonowych i kompletnych rozwiązań dachowych oraz markę RuppCeramika, która oferowała swoim klientom dachówki ceramiczne w imponującej palecie kolorów i kształtów – od tradycyjnych po nowoczesne i niebanalne.

Stawiając na rozwój i chcąc jeszcze lepiej spełnić oczekiwania Klientów, od stycznia 2012 marki Braas i RuppCeramika zostały połaczone i tym samym cała oferta jest dostępna pod jedną marką Braas.

Nasi Klienci znajdą w naszej ofercie całościowe rozwiązania dachowe: elementy kształtowe dopasowane do konkretnych modeli, zestawy produktów służące do prawidłowego wykończenia dachu od folii wstępnego krycia, poprzez akcesoria dachowe, systemy rynnowe, po nowoczesne systemy solarne. W efekcie nasi Klienci otrzymują zintegrowane systemy dachowe najwyższej jakości nie tylko wizualnie, ale przede wszystkim technologicznie.

Dostępne rodzaje dachówek betonowych

  Dachówka betonowa braas romańska   Dachówka betonowa braas bałtycka
Dachówka betonowa Romańska Dachówka betonowa Bałtycka
  Dachówka betonowa braas tegalit   Dachówka betonowa celtycka
Dachówka betonowa TegalitDachówka betonowa Celtycka
  Dachówka betonowa braas grecka   Dachówka betonowa braas reviva
Dachówka betonowa GreckaDachówka betonowa Reviva
  Dachówka betonowa braas teviva
Dachówka betonowa Teviva
Strona główna Oferta Znajdź placówkę Kontakt