Wkręty farmerskie

gunnebo logo

Wkręty farmerskie Gunnebo Industries od 1764 r. oferuje najwyższej jakości zamocowania budowlane i usługi z nimi związane. Nasze produkty można znaleźć pod markami takimi jak: Gunnebo Fastening, OFA, Christiania Spigerverk .

Oferowane rozwiązania są dostosowane do najbardziej wymagających potrzeb klientów oraz środowisk w jakich będą używane. Produkty stosowane na zewnątrz muszą być odporne m.in. na działanie soli, wilgoci oraz zużycie mechaniczne w konstrukcjach, natomiast produkty przeznaczone do stosowania wewnątrz wyróżniają się estetyką wykończenia oraz intuicyjnym montażem.

Gunnebo Industries rozpoczęło produkcję gwoździ w 1764 r. W ciągu niemal 250 lat, które upłynęły od tego czasu, udało nam się zebrać wiedzę, która dziś zapewnia nie tylko niezbędne wsparcie, ale także nakłada odpowiedzialność. Dziś jesteśmy wszechstronnym dostawca technik zamocowań ze szczególnym naciskiem na rozwój unikalnych i innowacyjnych produktów. Częścią naszej działalności jest zapewnienie wsparcia technicznego naszym klientom.

Gunnebo Fastening jest liderem na rynkach w Szwecji, Norwegii, Danii a ich produkty znajdziecie Państwo niemal na całym świecie.

GT F2 Łączniki "Farmerskie" z podkładką stalową

dlaczego warto wybrać wkręty gunnebo Łączniki wiercące samogwintujące ze stali węglowej utwardzanej powierzchniowo,ocynkowane elektrolitycznie ze zredukowanym punktem wiercącym, gwintem do drewna oraz łbem sześciokątnym podkładkowym,z zamontowaną podkładką stalową z nawulkanizowanym EPDM.

Przeznaczone do mocowania cienkich fałdowych blach stalowych o profilu dachowym do konstrukcji drewnianej. dlaczego warto wybrać wkręty gunnebo

Dlaczego warto kupić łączniki farmerskie Gunnebo ?

dlaczego warto wybrać wkręty gunnebo dlaczego warto wybrać wkręty gunnebo dlaczego warto wybrać wkręty gunnebo

Przykładowy zastosowanie łączników farmerskich do mocowania blachodachówki do podłoża drewnianego

dlaczego warto wybrać wkręty gunnebo

Dostępne kolory

wkręty farmerskie gunnebo kolory
Strona główna Oferta Znajdź placówkę Kontakt