Rynna metalowa Kaskada

rynny kaskada

Zastosowanie

rynny kaskada

Stalowy system rynnowy Kaskada powstał z myślą o komforcie użytkowania domu. Najwyższa jakość użytych surowców, zautomatyzowany park maszynowy, innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne poszczególnych elementów orynnowania sprawiły, że stworzyliśmy dla Państwa jeden z najbardziej funkcjonalnych na rynku systemów rynnowych o nazwie Kaskada. Specjalnie opracowane i wykonane elementy tworzą spójną całość i pozwalają na uniwersalność zastosowań. System wyróżnia się trwałością, łatwością montażu i estetyką wykonania. Jest spójny kolorystycznie i spełnia doskonale swój główny cel – idealnie odprowadza wodę z połaci dachowej.

Zalety

– łatwość montażu, dzięki uniwersalnym wzajemnie uzupełniającym się elementom,
– najwyższa jakość wykonania bazująca na zautomatyzowanych liniach produkcyjnych,
– wykorzystanie innowacji, w postaci specjalnie zaprojektowanych rozwiazań konstrukcyjnych,
– specjalnie opracowane rozwiazania pakowania elementów systemu,
– kompleksowość wynikająca z możliwości dopasowania całego orynnowania Kaskada do oferowanych na rynku stalowych i ceramicznych pokryć dachowych.
30 lat gwarancji

Materiał

Kaskada jest stworzona z materiału GRANITE HDX dostarczonego przez międzynarodowy koncern ArcelorMittal. ArcerolMittal produkuje wszystkie gatunki stali, które służą do wykonania kompletnej instalacji rynnowej. Stal przeznaczona do produkcji systemu Kaskada pokryta jest wysokiej klasy jednorodnymi powłokami lakierniczymi. Dzięki temu, każdy element Kaskady posiada ujednolicony kolor i spotęgowaną trwałość. Wszystkie kolory są dopasowane do barw Państwa pokryć dachowych.

Dostępne kolory

System rynnowy Kaskada wykonuje się w podstawowych kolorach palety RAL. Wszystkie dostępne odcienie są zbliżone do kolorystyki oferowanych przez producentów pokryć dachowych. W ten sposób oferta jest szeroka i korzystna dla klientów. Możemy Państwu zaproponować kompletny system rynnowy, który idealnie będzie pasował do Waszego pokrycia dachowego

rynny kaskada kolor brązowy rynny kaskada kolor czerwony rynny kaskada kolor wiśniowy rynny kaskada kolor ceglasty rynny kaskada kolor zielony rynny kaskada kolor grafitowy rynny kaskada kolor czarny

System kaskada składa się z następujacych elemantów znajdujących się poniżej

Rynna stalowa kaskada Rura stalowa kaskada Narożnik wewnętrzny stalowy kaskada Narożnik zewnętrzny stalowy kaskada
Rynna dachowaRura spustowaNarożnik wewnętrznyNarożnik zewnętrzny
Lej spustowy stalowy kaskada Złączka rynnowa stalowa kaskada Uchwyt rynnowy stalowy kaskada Denko stalowe kaskada
  Lej spustowyZłączka rynnowaUchwyt rynnowy  Denko
Kolano stalowe kaskada Obejma rury spustowej stalowa kaskada
 KolanoObejma rury
spustowej

Ze względu na różne konfiguracje ekranów komputerowych nie możemy zagwarantować dokładnego odwzorowania kolorów. Aby upewnić się co do swojego wyboru, prosimy udać się do jednej z naszych placówek, aby porównać kod koloru z próbką o odpowiadającej mu barwie.

Strona główna Oferta Znajdź placówkę Kontakt