Rynny metalowe Galeco

Galeco logo

Rynny metalowe Galeco to system wykonany z najlepszej jakości stali powlekanej. Zabezpieczony jest czterema warstwami ochronnymi: cynkiem, warstwą pasywacyjną, podkładem oraz powłoką organiczną. Jedyny na rynku KOMPLETNY SYSTEM OCHRONY RYNIEN I RUR SPUSTOWYCH: deklowanie, foliowanie i wewnętrzny szew rury, gwarantuje wysoką estetykę i brak zarysowań.

Charakterystyczny dla Galeco kształt rynny z wywinięciem do wewnątrz stanowi znak rozpoznawczy produktu. Rynna Galeco STAL posiada głęboki profil tzw. kontynentalny, dlatego też jej wydajność jest wyższa niż wydajność systemów konkurencyjnych o tzw. profilu skandynawskim. System stalowy Galeco należy do systemów niezwykle innowacyjnych, w którym poszczególne elementy zostały precyzyjnie przemyślane. Nowoczesne szerokie łączniki klamrowe o zwiększonej powierzchni uszczelnienia, gwarantują stabilność systemu. Nowe narożniki klamrowe integrują sprawdzony system uszczelkowy z nowatorskim rozwiązaniem klamrowym. Ponadto nie wymagają stosowania łączników zaraz przy nich, co minimalizuje koszt całego systemu. Rynna montowana jest bezpośrednio do narożnika w sposób prosty i szybki. Instalując orynnowania najpierw montowane są haki, a dopiero po położeniu pokrycia dachowego zakładamy rynny. Użytkownikom daje to pewność, że rynny nie zostaną zniszczone przez np. spadające z dachu narzędzia czy dachówki.

Galeco STAL to system dostępny w dziewięciu kolorach: miedzianym, czekoladowym brązie, ciemnobrązowym, ceglastym, ciemnoczerwonym, grafitowym, ciemnozielonym, białym i czarnym. Rynny galeco kolory

Materiał

System Galeco STAL wykonany jest z najwyższej jakości stali powlekanej. Wysoką trwałość blach zapewnia dodatkowe zastosowanie 4 warstw ochronnych, które zabezpieczają materiał przed negatywnym wpływem czynników atmosferycznych. Grubość rdzenia stalowego wynosi 0,6 mm. Jest on dwustronnie cynkowany, pasywowany i pokryty ochronną i estetyczną powłoką organiczną.

Galeco jako pierwsza firma na rynku opracowała kompletny system zabezpieczania rur stalowych. Elementem systemu jest folia zabezpieczająca rury spustowe oraz rynny przed uszkodzeniem podczas składowania czy przewożenia. Pozwala to na zamontowanie elementów długich systemu bez najmniejszych zarysowań.Folia z czasem ulega degradacji. Z kolei wewnętrzny szew rury spustowej zmniejsza ryzyko ocierania się rur podczas składowania, a więc również zarysowań. Folia powinna być usuwana bezpośrednio przed montażem systemu Galeco STAL, dając gwarancję, że na dachu pojawi się niezniszczony i estetyczny system rynnowy.

System galeco składa się z następujacych elemantów znajdujących się poniżej

Rynna stalowa galeco Rura spustowa stalowa galeco Narożnik wewnętrzny stalowy galeco
  Rynna dachowa   Rura spustowa     Narożnik wewnętrzny
Narożnik wewnętrzny stalowy 135 stopni galeco Narożnik zewnętrzny stalowy galeco Narożnik zewnętrzny stalowy 135 stopni galeco
Narożnik wewnętrzny 135 stopni    Narożnik zewnętrzny Narożnik zewnętrzny 135 stopni
Lej spustowy stalowy galeco Złączka rynnowa stalowa galeco Uchwyt rynnowy stalowy galeco
  Lej spustowy     Złączka rynnowa     Uchwyt rynnowy
Denko rynnowe stalowe galeco Złączka rury spustowej stalowa galeco Kolano stalowe galeco
  Denko rynnowe Złaczka rury spustowej  Kolano
Obejma rury spustowej stalowa galeco Trójnik stalowy galeco Czyszczak stalowy galeco
Obejma rury spustowej    Trójnik  Czyszczak
Strona główna Oferta Znajdź placówkę Kontakt