Dachówka betonowa Celtycka

Oto Celtycka: ponadczasowy design dzięki symetrycznie ukształtowanej formie. Niezawodność i korzyści ekonomiczne w jednym

Dachówka betowa BRAAS celtycka
Dachówka betonowa celtycka brązowa Dachówka betonowa celtycka ceglasta Dachówka betonowa celtycka czarna Dachówka betonowa celtycka czerwona Dachówka betonowa celtycka grafitowa

Szczegóły techniczne dachówki betonowej Celtycka

wymiary330x420 mm
długość krycia(łatowanie)LAok. 312–345 mm
średnia szerokość kryciaok. 300 mm
średnia ilość sztuk/m29,7–10,7
waga 1 sztukiok 4,3 kg
najmniejsze zalecane nachylenie dachu22o
najniższe dopuszczalne nachylenie dachu10o

Najważniejsze cechy dachówki betonowej Celtycka to:

–Symetryczny profil.
–Harmonijny obraz pokrycia.
–Korzystny stosunek ceny do jakości.
–Do wyboru jest 5 kolorów.
–Duży wybór dachówek kształtowych oraz elementów systemu dachowego optymalnie dostosowanych pod kątem funkcjonalności, formy, barwy i materiału.
–Kompletny dach z "jednej ręki".

Dachówka betonowa BRAAS celtycka rysunek techniczny

Dostępne powłoki

Powłoka lumino

Lumino to najnowsze rozwiązanie na rynku dachówek cementowych w Polsce. Ta nowoczesna powłoka, zbudowana na bazie polimerowo-akrylowych komponentów, została opracowana przez Braas i jest stosowana wyłącznie na jej produktach.

Powłoka Lumino nadaje dachówkom większy połysk, czyniąc ich kolor bardziej intensywnym i trwałym. Dzięki jej zastosowaniu dachówki zachowują doskonały wygląd na długie lata. Kolejną zaletą jest zwiększona trwałość oraz odporność na zabrudzenia i działanie czynników atmosferycznych.

Powłoka Lumino po raz pierwszy została zastosowana w sierpniu 2001 roku, na nowym modelu dachówki o nazwie Celtycka, a rok później na dachówce Greckiej. Ogromna popularność jaką cieszą się te dachówki, pozwala produkować je w większych ilościach, dzięki czemu koszty ich wytworzenia są relatywnie niskie. Wynikiem tego jest atrakcyjna cena po jakiej klienci mogą kupić produkty o bardzo dobrych parametrach technicznych i wytrzymałościowych. Klienci wybierając dachówki pokryte Lumino otrzymują wysoką jakość za korzystną cenę.

Ze względu na różne konfiguracje ekranów komputerowych nie możemy zagwarantować dokładnego odwzorowania kolorów. Aby upewnić się co do swojego wyboru, prosimy udać się do jednej z naszych placówek, aby porównać kod koloru z próbką o odpowiadającej mu barwie.

Strona główna Oferta Znajdź placówkę Kontakt